1 / 1
Retro regal/ vitrina vo odlicna sostojba od prv sopstvenik
200 €
06.05.2022 00:29

Чаир / Скопје

Retro regal, socuvan kako nov.

Barajte na broj 078 282 078

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

SF
Потврден огласувач
071260589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам