1 / 6
Komoda karagjorghevic vistinsko drvo
50 €
20.04.2022 12:05

Прилеп / Прилеп

Komodata e od vistinsko drvo komplet restavrirana 50 evra

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

b.a
Потврден огласувач
075362444.071367841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам