1 / 8
Vila Poposki Mavrovo
100 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.07.2022 22:07

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

65 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Se izdava vikndica vo mavrovo komplet opremena so kujna, dneven prostor , wc , dve sobi so 5 kreveti .
Greenjeto e na struja plus kamin .
Kapacitet 7 do 8 osobi max.

Slobodni termini 10.01-14.01
Od 24.01-

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Strahinja
Потврден огласувач
076238888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам