1 / 1
Пелет EN A1 plus класа
350 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
31.05.2022 08:43

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Продаваме пелет EN A1 plus класа.
Минимална количина 1 Тон.
Цена франко магацин.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Филаделфија Дооел
Потврден огласувач
078344755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам