1 / 3
Prodavam baloni
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2021 13:36

Аеродром / Скопје

2 x 50 lit 1500 den kom..1 x25lit 700 den tel 071 672 331.....071 672 331. Zoki

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

aco
Потврден огласувач
071391106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам