1 / 3
Деловен простор - Пробиштип
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2021 18:16

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

97 m²

Се изнајмува деловен простор во Пробиштип. За повеќе информации контактирајте ги следниве тел.бр.
071 271 572
078 996 043
078 929 223

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Ирена
Потврден огласувач
071271572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам