1 / 2
Аквариум
По Договор
26.06.2022 23:17

Охрид / Охрид

Се продава аквариум со димензии:
Должина-75cm
Висина-48cm
Ширина-27cm
За повеќе информации јавете се на број: 078/407-564

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078452660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам