1 / 4
Преклоплива тактичка футрола
450 МКД
Цената е фиксна
18.03.2022 15:50

Пробиштип

Преклоплива тактичка футрола за ремен за карабинска муниција
Капацитет 12 куршуми.
Изработен од издржлив водоотпорен материјал.
За порачка пишете порака.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Janko
Потврден огласувач
077737836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам