1 / 8
Трака за заштита на ловна пушка и опрема
200 МКД
Цената е фиксна
18.03.2022 15:49

Пробиштип

Специјална водоотпорна гумирана трака за заштита на ловна пушка и опрема од надворешните влијанија влага, прашина, механички оштетувања и сл.
Цена 200 денари.
Две траки 350 денари ‼️
За порачка пишете порака
Погледајте го видеото подолу
https://youtu.be/zWcLCF0-acA

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Janko
Потврден огласувач
077737836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам