1 / 7
Picatinny rail /шина за оптика
2.000 МКД
Цената е фиксна
18.03.2022 15:50

Пробиштип

Се продава пикатини шина за
Ловна пушка/сачмарка
Mossberg 500/535/590/835,
Maverick 88
Remington 870
Ловен карабин
Pietta chronos
Tikka
Savage
Benelli
Mauser
Ruger
Browning
(Browning BAR (all calibers)
Browning BLR Long Action
Browning BPR
Browning Short Trac
Benelli R1)
и други марки на ловна пушка која е компактабилна со димензиите на шината.
Материјал алуминиум

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Janko
Потврден огласувач
077737836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам