1 / 10
Orginal Insignia
250 €
Цената е фиксна
28.06.2022 18:22

Пробиштип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Prodavam felni original insignia. felnite se skros pravi ne zavaruvani bez niedna grepka

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Andjelo
Потврден огласувач
070341401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам