1 / 3
Се продава нова комода
150 €
Цената не е фиксна
04.12.2021 13:00

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Се продава нова комода. Целосно е зачувана, заштитена, не е изгребана, со димензии 170cm x 40cm x 55cm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078316076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам