1 / 12
PRESPAV MAVROVO
720 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2021 15:53

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

55 m²

Број на соби:

3

Греење:

Централно

Наместена:

Да

Odlicen apartman so super pozicija na samo:
5 min. do najbliskata prodavnica
5 min. do najbliskiot restoran
3 min. do ezero i tenisko igraliste
2 min. do info point i suvenirnica na nac.park.Mavrovo
5 mk do ski centar Zare Lazareski i Bistra resort.
Rez.078345671

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
78345671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам