Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid
1.300 €
Цената е фиксна
15.06.2022 12:20

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

160 m²

Odlicna lokacija!
Edna golema kancelarija!
Tri sredni kancelarii!
Kupatilo!
Toalet!
Kujna!

Agencija!

Povejke info na 072310203

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072310203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам