1 / 7
BMW - Bandazi so Zimski Gumi (225/55 R 17)
400 €
Цената не е фиксна
13.02.2022 00:37

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

17

• Bandazi - 4 X BORBET XR R17 •
• Gumi - DUNLOP Winter Sport M+S 225/55/17 •
- (Moze i posebno samo Gumi)
- Doneseni se od Germanija, gumite se skoro novi
- Pasuvaat na BMW:
- E90,E60,E65,X1,X3,X5,F01,F10,F30...itd

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава / Можна е замена од:

Zlatko
Потврден огласувач
076207005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам