1 / 9
Се изнајмува наместен стан
200 €
Цената е фиксна
31.05.2022 08:26

Гази Баба / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

54 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Петре Филиповски гарката 4/2/11, Маџари

Станот е комплетно наместен, со железарско парно

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Stevka Ovezoska
Петре Филиповски гарката 4/2/11, Маџари
Потврден огласувач
076450456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам