1 / 4
Terra Mobile 1513A
6.500 МКД
24.07.2022 20:28

Гази Баба / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Odlicen lap top so 15,6 momitor led slim so 8gb ram i 120gb ssd so odlicna baterija ,intel duo core procesor ,ubav tenok lap top Germansko proizvodstvo,socuvan sto se gleda i od slikite

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

laptop
Потврден огласувач
071314640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам