1 / 5
Prodavam Bandazi Aluminski
130 €
Цената е фиксна
16.05.2022 18:25

Пробиштип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Prodavam aluminski bandazi 16"5×120 dobro socuvani

Kontakt:Zoran 078/438-510

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Koka
Потврден огласувач
072279163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам