1 / 1
Pecka na peleti 10kw
36.000 МКД
23.02.2022 07:23

Карпош / Скопје

Se prodava pecka na peleti MBS 10kw
Pravosmukalka za pepel I cunak
Ispravna kompletno

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070243245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам