1 / 3
Sorcevi za velosiped
1.000 МКД
Цената е фиксна
26.01.2023 13:48

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam samo eden par novi sorcevi za velosiped, velicina M, kupeni 1.500, ...gi prodavam 1.000 denari

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
070376730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам