1 / 3
Podno greenje pod tepih
15 €
13.12.2021 21:01

Прилеп / Прилеп

🌡 Подно греење за под тепих !
✅Греење со графитни панели - вистинско подно греење со долго трајност и економичност на прво место.
👉 Цени и димензии:
🔹️100x100 - 25€
🔹️150x100 - 30€
🔹️200x100 - 35€
🔹️200x150 - 55€
🔹️200x200 - 70€
🔹️300x200 - 90€
🔸️Термостат 25€ (заштедува до 40%)

➡️ Цените се со вклучена сребрена фолија под подното греење, поврзување на термостатот и бесплатна достава❕❕❕
-Должина на кабел 220cm
https://www.facebook.com/grejnisistemiprilep/

Категорија: Останато

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
076747747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам