1 / 4
MUNICIJA.. CELICNI KUGLICI 4.5.. UMAREX... 1500 PAKOVANJE
600 МКД
Со вклучен ДДВ
30.06.2022 21:00

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

1500 KOM... CELICNI KUGLICI ZA CO2 PISTOLI OD NAJDOBRIOT BREND "UMAREX"
FULL PAKOVANJE PO EXTRA CENA NA PAZAROT
KONTAKT NA VIBER 24/7
PRAKAME PO KARGO NIZ MAKEDONIJA

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

KupiPovolno
Потврден огласувач
078608555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам