1 / 12
Продавам плацеви ШУМИ, НИВИ, ПАСИШТА, ЛИВАДИ
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2022 07:22

Пробиштип

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam povekje placevi vo Probistip (Kundino): ,nivi, pasishta i livadi
Del od placevite se pokraj patot za Probistip
Cena po dogovor.
Шумите се веќе дадени

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
077543431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам