1 / 1
Prodavam iPad 6ta generacija bukvalno nov
250 €
28.01.2023 19:42

Гази Баба / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Prodavam iPad 32Gb 6th generation ekstra socuvan!
Doagja so kompletno pakuvanje.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
076956956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам