1 / 4
Komoda nova
12.500 МКД
21.05.2022 09:57

Битола / Битола

Se prodava, komoda bela koristena edna godina, radi preselba se prodava, mediapan.
Dimenzi vo slika podolu.
Tel kontakt 075 217 710 katerina

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071312958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам