1 / 5
Gitara McGrey ( les paul )
9.000 МКД
09.02.2022 18:02

Велес / Велес

Se prodava gitara McGrey kopija na les paul vo fabricka sostojba, malku koristena kako nova moze da se vidi sekoe vreme. Prakjak po brza posta. Cena 10.000 denari. Tell: 078817076 !!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078407685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам