1 / 7
Se prodava osteteno Jugo45 so ispraven motor!!!
1.000 МКД
11.05.2022 21:34

Пробиштип

Марка:

Yugo

Модел:

45

Година:

1989

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

36 kw / 49 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodavat slednite delovi od jugo:
- Vrati
- Hauba
- Krilo levo
- Shofersajbna
- Sedishta predni
- Amortizeri
- Bandashi so gumi
I mnogu drugi delovi.
Za po detalni informaci barajte na 070784649

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070784649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам