1 / 3
Резбана масичка
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 11:11

Пробиштип

Испраќам по карго    

Се продава рачно изработена резбана маса од чисто дрво, внатре со бел мермер.
Контакт: 078 921 156 - Ели

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
071226651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам