1 / 10
VELOSIPED shimano
3.000 МКД
27.06.2022 22:45

Пробиштип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

26' bandasi
3×6
Shimano menjaci
Wellgo pedali
Nov zaden bandas
Site sajli novi
Novi gumicki na zadna kocnica
Nema nikade luft
Ispravno se na nego

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077715548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам