1 / 2
Parogenerator / Generator za parea celiot e od inoks
По Договор
27.06.2022 13:16

Пробиштип

Se prodava parogenerator / generator za parea celiot e od inoks.
Moknost 36Kw
Koristen dva dena

Cena po dogovor
Telefon za kontakt:
078200359 Emil
078200359 Emil
078200359 Emil

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

-
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам