1 / 6
TOPLA AKUMULATORI - EKO CENI STARO ZA NOVO
3.700 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
01.07.2022 08:28

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Модел:

Site

Tип на делови:

Палење делови/ свеќички

STARTUVAJTE GO VASETO VOZILO SO 10% POPUST SO
EKO CENI - STARO ZA NOVO NA TOPLA AKUMULATORI
JAVETESE I DOBIJTE USTE 10% EKO POPUST

POPUST NA CELIOT ASORTIMAN NA TOPLA AKUMULATORI PO PRINCIPOT STARO ZA NOVO

G&N AVTODELOVI BITOLA
tel: 071 222 973 / 075 722 227


Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

GN AVTODELOVI
Goce Delcev br.1
Потврден огласувач
071222973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам