1 / 6
Teleton tfs-70 Mitsubishi resiver
3.600 МКД
Цената е фиксна
23.06.2022 14:12

Ѓорче Петров / Скопје

Rariteten model naMitsubishi vo potpolno ispravna sostojba 2×35w. Odlicen priem na stanici so5 kanali za memorija.godina 1977 tezok 10.5kg. TRANZISTORSKI.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам