1 / 5
Prodavam Nokia 5.3 64gb seushte pod garancija, Android 10.0
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2022 15:54

Пробиштип

Марка:

Nokia

Модел:

5.3

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam Nokia 5.3 malku koristen, kupen od telekom, raboti na site mrezi, Octa Core, 4gb so 64gb... garancijata mu vazi do 23.12.2022
cenata ne e fiksna... povekje info na 078 671 458 Hristijan

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078671458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам