1 / 4
Земјиште во Злетово
По Договор
22.06.2022 11:01

Пробиштип

Квадратура:

2663 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива во Злетово во м.в. Кушковци со парцела бр.2403 - површина од 737м2. Се продава пасиште во атарот на Злетово со парцела бр.2504 - површина од 1926м2. Двете се со чист имотен лист под КО Злетово.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
071226651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам