1 / 7
Борова шума до Ратавица
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 11:00

Пробиштип

Квадратура:

3694 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава борова шума над Ратавица со чист имотен лист. Се наоѓа под КО Турско Рудари и тоа парцели бр. 1445 (култура шума - 3308м2) и бр.1444 (култура пасиште - 386м2). До парцелите води земјен пристапен пат.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
071226651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам