1 / 8
BMW - Zimski gumi & Bandazi 15’ki (Michelin & Continental)
100 €
Цената не е фиксна
13.02.2022 00:37

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Se prodavaat poradi sto ne mi pasuvaat, Gumite se doneseni od Germanija, malku se vozeni i komplet se so celicni Bandazi - 15’ki
- 195 / 65 / R 15
- 2x Michelin - Alpin A4 (Made in Germany)
- 2x Continental - WinterContact TS 850 (Made in Portugal)

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
076207005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам