1 / 3
ПРОДАВАМ БЕЛОСИПЕД
2.000 МКД
02.05.2022 19:35

Пробиштип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

18 "

Продавам белосипед Славчо 071/367-813

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
071367813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам