1 / 3
Komoda Комода
1 МКД
30.06.2022 14:16

Битола / Битола

Старинска комода, рачно изработена од ореово дрво во добра состојба.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Љупчо
Орде Чопела бр.9
Потврден огласувач
076810955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам