1 / 3
Komoda 340 sm
1 €
28.09.2022 16:07

Крушево / Крушево

Se prodava komoda od 5 dela so dolzina 3.40 m na koja korpusot e od crna iverica, liceto od visoko sjaen mediapan. Golem ormar, bife pod koe ima golem prostor za skladiranje na alista, nad bife polici za knigi ili dr. 2 dela za casi, soli za kafe i sredisniot del za TV pod koj ima prostor za DVD ili slicno,a pod nego golemi 3 fioki

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075567958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам