1 / 4
Dell Inspiron 7537 - Touch Display / Backlit Keyboard
26.499 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.06.2022 16:54

Струмица / Струмица

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

12 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Dell Inspiron 7537:

Touch Display
Backlit Keyboard
Processor i7-4510U
Graficka NVIDIA GeForce GT 750M
12 GB Dual-Channel DDR3
3 USB 3.0 Ports
1 USB 3.0 Port so PowerShare
1 HDMI Port
1 Headphone and Mic (headset) Port
Mini Card vklucena za WLAN, Bluetooth & Wireless Display

Laptopot e vo ekstra sostojba, se drugo e standard.

Za poveke info 071-271-443

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
071271443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам