1 / 5
British Shorthair blue мачиња
350 €
Цената е фиксна
12.08.2022 08:29

Пробиштип

Предрезервација на мачиња од шампионско потекло родители Blue British: Meewkado и Maxi Meewkada (слики).
Само за сериозни љубители и познавачи на расата

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070378309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам