1 / 12
Audi A6 2.7TDI Facelift
9.500 €
07.06.2022 03:40

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A6 2.7TDI 190ps 2010 godina Redizajn modelot so Avtomatski menuvac
Vo odlicna sostojba smeneto ulje i site filtri na masina i smeneto filter i ulje vo menuvac
i predni zadni plocki
➡️ Bez dopolnitelni trosoci
so 4novi zimski gumi Continental
Poveke informacii 077579776
CENA 9500 evra ne e fiksna
Moze i zamena za pomalo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077579776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам