1 / 1
Slmsung s10 s10e s9 pozzz
По Договор
03.10.2021 20:26

Пробиштип

Марка:

Ericsson

Модел:

Slmsung

Боја:

White

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

1,5 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava slmsung s10 cena 370€ s10e cena 250 € s9 skrsen ekran cena 150€ 077 729 647 pozzz

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077729647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам