1 / 1
Fan Cooler Acer Aspire 5741g
500 МКД
Со вклучен ДДВ
06.10.2021 09:38

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Fan so hladnjaci za Acer Aspire 5741g, Ispraven.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Кулер за лаптоп

Се продава од:

Goko
Потврден огласувач
078260648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам