1 / 2
Рекет за бадмингтон/ Reket za badmington
600 МКД
Цената е фиксна
02.10.2021 12:36

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Се продава рекет за бадмингтон со футрола.

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

TT
Потврден огласувач
078207221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам