1 / 6
PEUGEOT 407 2.0HDI COUPE 136 konjski sili FULL OPREMA
4.900 €
21.11.2022 08:29

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 407 2.0HDI COUPE 136 Konjski sili
REGISTRIRANA 1 godina
NOVI GUMI
KOMPLETNO SERVISIRANA
Ulje i site filtri
Diskovi plocki i prednica
Od OPREMA POSEDUVA:
JBL fabricko ozvucuvanje
Greaci na sedista
Navigacija
i mnogu druga oprema...
Ve molam bez zameni.
075414481 na ovoj broj barajte ve molam

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Private
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам