1 / 3
pistol
130 €
21.07.2022 20:41

Охрид / Охрид

se prodava na lice so dozvola m70 7.65 mm so 3 ramki tri futroli kuferce pistolot ima dozvola mozna e zamena

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
078375429
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам