1 / 6
Pecka VIADRUS na drva, peleti i nafta
800 €
21.12.2021 14:19

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Prodavame nova pecka VIADRUS na drva so kombinacija i za peleti i nafta.
Kupena e vo avgust 2021,nee koristena, prodavame je zaradi grejenje so toplinska pumpa.
Cena je 800€ (49.000mkd).
Mozno veduvanje na pecka na tel broj 078256235 Goran.
Dolni Stubol, Probistip.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од: Претпријатие

Goran
Потврден огласувач
078256235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам