1 / 2
plac i objekt vo "Suvi Laki" (Strumica/Berovo)
1 €
05.08.2022 10:22

Струмица / Струмица

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

5

Греење:

Нема

Наместена:

Да

prodavam plac,objekt, i delovi od objekti po imoten list vo "Suvi Laki " (poraneshna pilana ) pomegu Strumica i Berovo .
objektite se legalizirani so imoten list
poveke info na tel 078 427 637

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
078427637
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам