1 / 4
TEPISI I STAZI
600 €
03.09.2022 12:25

Пробиштип

Tepisi koristeni 1 br 4 x 3,5m 2000 den
1 br 1000 den
1 br 500 den
i drugi pomali parcinja.

Stazi novi sirina 80cm 4 br x 4m 600 den
2 br x 2m 300 den

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Straso Stojanovski
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам